بالش

بالش

چگونه بالش مناسبتان را انتخاب کنید؟

خواب شب جوان کننده بسته به موقعیت خواب ترجیحی شما ممکن است درست زیر سر یا گوش شما باشد. انتخاب یک بالش متناسب با روشی که می خوابید می تواند کیفیت خواب شما را به طرز چشمگیری بهبود بخشد ، به خصوص اگر ملاحظات خاصی مانند کمردرد ، بیماری ریفلاکس معده دستگاه گوارش (GERD) یا بی خوابی دارید.

قبل از شروع مرور ، نوع وضعیت خواب خود را تعیین کنید. ما موقع خواب مکرراً موقعیت ها را تغییر می دهیم ، بنابراین با این سؤال شروع می کنیم که هنگام بیدار شدن در کدام موقعیت قرار دارید؟

اگر به یک سمت خواب هستید (اکثر قریب به اتفاق مردم) ، به دنبال بالشی باشید که از سر ، گردن و گوش و همچنین شانه شما به راحتی پشتیبانی کند. همچنین می توانید یک بالش را برای قرار دادن بین زانو یا ران خود در نظر بگیرید تا هنگام هواب به حفظ تراز ستون فقرات کمک کند. افرادی که روی پشت خود می خوابند ممکن است از بالش های باریک تر استفاده کنند که به کم کردن فشار در گردن کمک می کند. افراد مبتلا به مشکلات معده به احتمال زیاد به باریکترین بالش احتیاج دارند تا ستون فقرات را تا حد ممکن صاف نگه دارد و فشار را در قسمت تحتانی کمر به حداقل برساند.

اگر از درد گردن یا کمر رنج می برید ، به دنبال بالشی باشید که به ستون فقرات کمک کند تا حالت طبیعی و خنثی خود را حفظ کند. برخی از این بالشها ممکن است در وسط بالش که سر را مهار می کند ، تورفتگی داشته باشد ، در حالی که لبه های ضخیم تر ، سوراخ بین پایه جمجمه و بالای کمر را پر می کنند و فشار را از گردن می گیرند.

پر کردن بالش به ویژه برای افرادی که از آلرژی رنج می برند ، مهم است. مواد داخل بالش ها با انتخاب های طبیعی مانند پرها ،مواد مصنوعی مانند ابریشم مصنوعی، فوم و حتی لاتکس متفاوت است. به دنبال مواردی باشید که دارای خاصیت ضد حساسیت هستند و احتمال بروز هرگونه تحریک را کاهش می دهند.

اگر شما وضعیت خاص تنفسی در خواب به نام آپنه انسدادی خواب (OSA) دارید ، بالش های تخصصی طراحی شده اند که برای کمک به وضعیت شما و با درمان در ذهن طراحی شده است. همچنین ممکن است یک گوه را در بستر در نظر بگیرید ، که می تواند به بالا آوردن بالا تنه و زاویه دار کردن آن برای کاهش OSA و همچنین GERD ، یک وضعیت شبانه بسیار شایع ، کمک کند.

فروشگاه اینترنتی جور کده فروش بهترین محصولات و برند ها با قیمت مناسب و ارسال رایگان در سرتاسر کشور همراه با گارانتی اصل شرکتی

2/8/2023 12:00:00 AM فروشگاه اینترنتی جور کده حراج محصولات|نکات کلیدی انتخاب بالش
فروشگاه اینترنتی جور کده حراج محصولات|نکات کلیدی انتخاب بالش

فروشگاه اینترنتی جور کده حراج محصولات|نکات کلیدی انتخاب بالش

فروشگاه اینترنتی جور کده حراج محصولات|نکات کلیدی انتخاب بالش جورکده فروشگاه اینترنتی جور کده حراج محصولات|نکات کلیدی انتخاب بالش