حریم خصوصی

قوانین و مقررات عمومی

وب‌سایت جورکده محتوا مشروعیت و اعتبار خود را از قوانین حاکم بر جمهوری اسلامی ایران کسب می‌کند و شرایط و قوانین عمومی استفاده ازخدمات وب‌سایت، منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از مصرف‌کننده می‌باشد. کاربران گرامی در نظر داشته باشند که خرید از وب‌سایت جورکده به منزله مطالعه و پذیرش قوانین و مقرارت وب‌سایت بوده و کاربر مسؤلیت مطالعه مستمر صفحه قوانین و اطلاع از تغییرات احتمالی در قوانین وب‌سایت را پذیرفته است.

قوانین و مقرارات اختصاصی

ابتدا قبل از هر پرداخت و سفارش انلاین با راه های ارتباطی درج شده تماس حاصل فرماییدو در مورد محصول خود اطمینان لازم حاصل فرمایید مسئولیت هرگونه پرداخت بدون اطلاعات قبلی و یا خسارات وارده به کالاهای خریداری شده در زمان تحویل به عهده خود شخص می باشد
وب‌سایت جورکده تعهد می‌نماید پس از پرداخت آنلاین و نهایی شدن فرایند خرید، محتوای انتخاب شده را در زمان تعیین شده تولید نماید.
· محتویات استفاده شده در وب‌سایت جورکده متعلق به این شرکت بوده است و، استفاده به هر نحو از این سایت بدون ذکر منبع، غیر قانونی بوده و پیگرد قانونی خواهد داشت.
· مسؤلیت صحیح بودن اطلاعات ثبت شده در هنگام ثبت‌نام بر عهده‌ی خود مشتریان و کاربران خواهد بود.
· در مورد اطلاع از زمان تحویل محتوای خریداری شده بعد از ثبت‌نام، در قسمت تماس با ما با مسئولان فروش تماس حاصل نمایید.
· پس از ثبت سفارش شما در وب‌سایت، و کنسل کردن سفارش بعد از آن مستلزم پرداخت جریمه خواهد شد.

فروشگاه اینترنتی جور کده فروش بهترین محصولات و برند ها با قیمت مناسب و ارسال رایگان در سرتاسر کشور همراه با گارانتی اصل شرکتی حریم خصوصی جور کده

2/8/2023 12:00:00 AM فروشگاه اینترنتی جور کده|حریم خصوصی جور کده
فروشگاه اینترنتی جور کده|حریم خصوصی جور کده

فروشگاه اینترنتی جور کده|حریم خصوصی جور کده

فروشگاه اینترنتی جور کده|حریم خصوصی جور کده جورکده فروشگاه اینترنتی جور کده|حریم خصوصی جور کده